Wydarzenia 
Modlitwa 
Działalność 
Lekarze 
Zasady organizacyjne 
Sprawozdania 
Rok 2017 
Rok 2014 
Aspekt finansowy 
POLA NADZIEI 
Zdjęcia 
Fundacja Hospicyjna 
Patron 
Twórczość 
Poezja J. Warzały 
Inne 
Galeria 
Kontakt 
Szukaj
Copyright SystemArt


  Strona główna / POLA NADZIEI
Zakończenie Pól Nadziei 2019


23 maja br. w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie miało miejsce uroczyste zakończenie tegorocznej akcji Pola Nadziei.

W czasie tej uroczystości zostały rozdane podziękowania szkolnym koordynatorom (nauczycielom) oraz
placówkom, które wziął aktywny udział w akcji (przedszkola, szkoły oraz jedna parafia). Rozstrzygnięty został również konkurs na "Żonkilową poduszkę". Jego laureaci zostali nagrodzeni, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali podziękowanie za udział w konkursie. Młodzież szkolna oraz dzieci z przedszkola ubogacili nasze spotkanie występami, za które otrzymali gromkie bra­wa. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy częstowali się cukierkami "Pola Nadziei". Ciasto upieczone przez wolontariuszy THD wszystkim bardzo smakowało! Na zakończenie przy dobrej muzyce bawiliśmy się radośnie i wesoło. Zdjęcia tutaj.

Zapraszamy na kolejne "Pola Nadziei" :)

­
 
"Żonkilowa poduszka" - konkurs

U W A G A
W ramach akcji Pola Nadziei 2018/2019 ogłaszamy konkurs pt. "ŻONKILOWA PODUSZKA"

Wielkość poduszki nie powinna być większa niż 40cm x 40cm. Technika wykonania poszewki jest dowolna. Jej ozdobienie (musi to być praca ręczna) może stanowić: rysunek pisakiem do tkanin, haft, patchwork, szydełkowanie, robota na drutach lub inna technika. Wypełnienie poduszki jest również dowolne. Mile widziane będą poduszki - przytulanki w kształcie żonkila. Przykładowe poduszki (wzornictwo zastrzeżone).

Liczymy na Waszą pomysłowość co do kształtu poduszki, wzornictwa oraz techniki wykonania. Docenimy oryginalność, pracochłonność oraz funkcjonalność poduszki.

Prace będą przyjmowane w biurze THD, T-ów ul.Krakowska 41 w dniach od 8 do 12 kwietnia 2019r. w godz. od 16 do 18. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi podczas uroczystego zakończenia akcji Pola Nadziei. O terminie tej uroczystości powiadomimy w późniejszym terminie. Po  konkursie poduszki zostaną przekazane podopiecznym THD. W konkursie mogą wziąć udział jedynie uczniowie tych placówek, które wezmą udział w tegorocznej akcji POLA NADZIEI. Zapraszamy serdecznie.

­
 
POLA NADZIEI 2019 - startujemy :)

Już czas - rozpoczynamy Akcję POLA NADZIEI 2018/19 !!!

 

 

 

Cebulki żonki już w magazynie. Placówki oświatowe zainteresowane odbiorem cebulek żonkili w celu ustalenia terminu i ilości cebulek proszone są o kontakt z Panią Anna Kaczor - Koordynatorką Akcji - tel.  508389779.

­
 
Podsumowanie akcji Pola Nadziei 2017/2018

Z uwagi na to, że w ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei THD bierze udział co drugi rok, w roku bieżącym tylko niektóre placówki edukacyjne samodzielnie zorganizowały kwesty na rzecz naszego Hospicjum w ramach ogólnopolskiej akcji. Tym bardziej Dyrekcji wymienionych poniżej placówek, opiekunom, koordynatorom szkolnym ostatnich Pół Nadziei oraz uczniom - tj. wolontariuszom akcyjnym, składamy serdecznie podziękowania za zaangażowanie i dowód empatycznej szerokości serca otwartego na potrzeby innych. Niech zapał do bezinteresownych dzieł pomocy bliźnim nie gaśnie :)
W roku 2018 w organizację akcji (kwest) aktynie włączyły się następujące placówki:
- Przedszkole nr 29 i 21 w Tarnowie;
- Przedszkole Promyczek w Tarnowie;
- Przedszkole Gminne w Lisiej Górze;
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowie;
- Liceum Ogólnokształcące w Tuchowie;
- ZSOiT im. Szczepanika w Tarnowie;
- Zespół Szkół w Radłowie;
- Zespół Szkół w Karwodrzy.

Informujemy, że THD zgłosiło już swój udział w ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei 2018/2019. Przygotowania już trwają. Każde wsparcie i pomoc jest mile widziana.
Koordynatorem najbliższej akcji ze strony THD, wzorem lat ubiegłych jest Pani Anna Kaczor - tel. 508 389 779.
Zachęcamy do aktywnego zaangażowania w organizację i przeprowadzenie akcji.


 
Zakończenie akcji Pola Nadziei 2017

Zakończenie tegorocznej akcji Pola Nadziei 2017

13 czerwca 2017 uroczyście zakończyliśmy akcję POLA NADZIEI 2017. Na wstępie uczestniczyliśmy w Mszy Świętej a pozostała część programu miała miejsce w domu katechetycznym w sali Św. Wincentego. Stroje przygotowane na konkurs "Żonkilowy strój" przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Ich prezentacja stanowiła piękną żonkilową paradę. Wszyscy reprezentanci placówek oświatowych zaprezentowali jednakowo wysoki poziom i wobec takiej sytuacji nie dziwne jest, że Jury nie wskazało zwycięzcy konkursu. Wszystkie placówki otrzymały pamiątkowe nagrody a ich podopieczni drobne upominki. Na zakończenie bawiliśmy się przy muzyce dyskotekowej. Fotorelacja tutaj.­Serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami komentarzami dotyczącymi tegorocznej edycji Pól Nadziei pisząc na adres mailowy THD - hospicjum@hospicjum.net.pl

­
 
 Informacje i wydarzenia
• Zakończenie Pól Nadziei 2019
• "Żonkilowa poduszka" - konkurs
• POLA NADZIEI 2019 - startujemy :)
• Podsumowanie akcji Pola Nadziei 2017/2018
• Zakończenie akcji Pola Nadziei 2017

ul. Krakowska 41 33-100 Tarnów     tel. 014 692-80-19 Poniedziałek-Piątek: 16-18    e-mail: hospicjum@hospicjum.net.pl