Wydarzenia 
Modlitwa 
Działalność 
Lekarze 
Zasady organizacyjne 
Sprawozdania 
Rok 2017 
Rok 2014 
Aspekt finansowy 
POLA NADZIEI 
Zdjęcia 
Patron 
Twórczość 
Poezja J. Warzały 
Inne 
Galeria 
Kontakt 
Szukaj
Copyright SystemArt


  Strona główna / POLA NADZIEI
Zakończenie akcji Pola Nadziei 2017

Zakończenie tegorocznej akcji Pola Nadziei 2017

13 czerwca 2017 uroczyście zakończyliśmy akcję POLA NADZIEI 2017. Na wstępie uczestniczyliśmy w Mszy Świętej a pozostała część programu miała miejsce w domu katechetycznym w sali Św. Wincentego. Stroje przygotowane na konkurs "Żonkilowy strój" przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Ich prezentacja stanowiła piękną żonkilową paradę. Wszyscy reprezentanci placówek oświatowych zaprezentowali jednakowo wysoki poziom i wobec takiej sytuacji nie dziwne jest, że Jury nie wskazało zwycięzcy konkursu. Wszystkie placówki otrzymały pamiątkowe nagrody a ich podopieczni drobne upominki. Na zakończenie bawiliśmy się przy muzyce dyskotekowej. Fotorelacja tutaj.­Serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami komentarzami dotyczącymi tegorocznej edycji Pól Nadziei pisząc na adres mailowy THD - hospicjum@hospicjum.net.pl

­
 
Uwaga konkurs !!!

Zachęcamy do włączenia się w trwającą akcję POLA NADZIEI.
Wszystkie placówki kwestujące w ramach akcji zapraszamy również do udziału w konkursie:

­

Od dziś wszyscy uczestnicy akcji mogą rozpocząć przygotowania do konkursu, który będzie polegał na zaprezentowaniu minimum pięcioosobowej reprezentacji placówki w strojach przypominających żonkil - symbol akcji.
Koordynatorom akcji w placówkach oświatowych i ich pomysłowości pozostawiamy sposób zaprezentowania placówki w konkursowych strojach. Mile widziane będą skecze, piosenki, wiersze, mini przedstawienia, pokazy mody itp.
Dla  uczestników  akcji THD zorganizuje uroczyste zakończenie, które będzie miało miejsce na przełomie maja i czerwca br. W czasie tego spotkania zostaną zaprezentowane, ocenione i nagrodzone konkursowe pomysły uczestników. Dokładny termin zakończenia akcji zostanie podany w najbliższym czasie.


 
>> > POLA NADZIEI 2017 < <<

Od 23 marca do 28 maja br. trwa tegoroczna ogólnopolska akcja
POLA NADZIEI 2017

Wzorem lat ubiegłych THD również włącza się w przygotowanie oraz organizację działań w ramach tej akcji. Na czas przeprowadzanych kwest THD wypożycza wolontariuszom: koszulki, czapki, puszki oraz udostępnia foldery i plakaty. Każdy darczyńca na rzecz akcji powinien być obdarowany symbolem PÓL NADZIEI, czyli żywym lub sztucznym kwiatem żonkila. W czasie kwest można wykorzystać kwiaty otrzymane z pobranych wcześniej cebulek lub inne, których zapewnienie leży po stronie kwestujących.
Zgodnie z pismem Kurii Diecezjalnej w Tarnowie z dnia 15 marca 2017 (skan tutaj­) szczegóły przeprowadzenia kwest na terenach przykościelnych należy uzgadniać z Księżmi Proboszczami poszczególnych parafii. Informujemy również, że tegoroczna akcja została objęta honorowym patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża a wszyscy Organizatorzy i Uczestnicy akcji otrzymali "z serca pasterskie błogosławieństwo" (Link do tego pliku: skan tutaj­).
Na wszelkie pytania związane z akcją odpowiedzi udziela Pani Anna Kaczor - Koordynator akcji z ramienia THD - tel. 508 389 779.


 
Startujemy - POLA NADZIEI 2016/17

Miło jest nam poinformować, że właśnie rozpoczynamy Akcję POLA NADZIEI 2016/17 !!!

Placówki oświatowe zainteresowane odbiorem cebulek żonkili w celu ustalenia terminu i ilości cebulek proszone są o kontakt z Siostrą Zofią - tel. 502771701 lub Panią Anna Kaczor - Koordynatorką Akcji - tel.  508389779. Informujemy także, że niebawem będziemy sadzić cebulki na naszym hospicyjnym "Poletku Nadziei" na plantach przy dworcu kolejowym w Tarnowie.


 
Zakończenie akcji Pola Nadziei 2015

Dnia 9 czerwca 2015 o godz. 10.00 w Kościele Ks. Misjonarzy w Tarnowie miało miejsce uroczyste zakończenie akcji POLA NADZIEI 2015. Koordynatorom tej edycji akcji z poszczególnych placówek oświatowych oraz wyróżniającym się Wolontariuszom wręczono pamiątkowe Podziękowania. Uroczystość ta uświetniona została inscenizacjami dzieci przedszkolnych, wspólną zabawą przy muzyce oraz poczęstunkiem. Rangę spotkania podkreśliła obecność lokalnych mediów. Zdjęcia z kwesty i uroczystości.

­­­

­
 
 Informacje i wydarzenia
• Zakończenie akcji Pola Nadziei 2017
• Uwaga konkurs !!!
• >> > POLA NADZIEI 2017 < <<
• Startujemy - POLA NADZIEI 2016/17
• Zakończenie akcji Pola Nadziei 2015

ul. Krakowska 41 33-100 Tarnów     tel. 014 692-80-19 Poniedziałek-Piątek: 16-18    e-mail: hospicjum@hospicjum.net.pl