Wydarzenia 
Modlitwa 
Działalność 
Lekarze 
Zasady organizacyjne 
Sprawozdania 
Rok 2017 
Rok 2014 
Aspekt finansowy 
POLA NADZIEI 
Zdjęcia 
Fundacja Hospicyjna 
Patron 
Twórczość 
Poezja J. Warzały 
Inne 
Galeria 
Kontakt 
Szukaj
Copyright SystemArt


  Strona główna / POLA NADZIEI
POLA NADZIEI 2019 - startujemy :)

Już czas - rozpoczynamy Akcję POLA NADZIEI 2018/19 !!!

 

 

 

Cebulki żonki już w magazynie. Placówki oświatowe zainteresowane odbiorem cebulek żonkili w celu ustalenia terminu i ilości cebulek proszone są o kontakt z Panią Anna Kaczor - Koordynatorką Akcji - tel.  508389779.

­
 
Podsumowanie akcji Pola Nadziei 2017/2018

Z uwagi na to, że w ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei THD bierze udział co drugi rok, w roku bieżącym tylko niektóre placówki edukacyjne samodzielnie zorganizowały kwesty na rzecz naszego Hospicjum w ramach ogólnopolskiej akcji. Tym bardziej Dyrekcji wymienionych poniżej placówek, opiekunom, koordynatorom szkolnym ostatnich Pół Nadziei oraz uczniom - tj. wolontariuszom akcyjnym, składamy serdecznie podziękowania za zaangażowanie i dowód empatycznej szerokości serca otwartego na potrzeby innych. Niech zapał do bezinteresownych dzieł pomocy bliźnim nie gaśnie :)
W roku 2018 w organizację akcji (kwest) aktynie włączyły się następujące placówki:
- Przedszkole nr 29 i 21 w Tarnowie;
- Przedszkole Promyczek w Tarnowie;
- Przedszkole Gminne w Lisiej Górze;
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowie;
- Liceum Ogólnokształcące w Tuchowie;
- ZSOiT im. Szczepanika w Tarnowie;
- Zespół Szkół w Radłowie;
- Zespół Szkół w Karwodrzy.

Informujemy, że THD zgłosiło już swój udział w ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei 2018/2019. Przygotowania już trwają. Każde wsparcie i pomoc jest mile widziana.
Koordynatorem najbliższej akcji ze strony THD, wzorem lat ubiegłych jest Pani Anna Kaczor - tel. 508 389 779.
Zachęcamy do aktywnego zaangażowania w organizację i przeprowadzenie akcji.


 
Zakończenie akcji Pola Nadziei 2017

Zakończenie tegorocznej akcji Pola Nadziei 2017

13 czerwca 2017 uroczyście zakończyliśmy akcję POLA NADZIEI 2017. Na wstępie uczestniczyliśmy w Mszy Świętej a pozostała część programu miała miejsce w domu katechetycznym w sali Św. Wincentego. Stroje przygotowane na konkurs "Żonkilowy strój" przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Ich prezentacja stanowiła piękną żonkilową paradę. Wszyscy reprezentanci placówek oświatowych zaprezentowali jednakowo wysoki poziom i wobec takiej sytuacji nie dziwne jest, że Jury nie wskazało zwycięzcy konkursu. Wszystkie placówki otrzymały pamiątkowe nagrody a ich podopieczni drobne upominki. Na zakończenie bawiliśmy się przy muzyce dyskotekowej. Fotorelacja tutaj.­Serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami komentarzami dotyczącymi tegorocznej edycji Pól Nadziei pisząc na adres mailowy THD - hospicjum@hospicjum.net.pl

­
 
Uwaga konkurs !!!

Zachęcamy do włączenia się w trwającą akcję POLA NADZIEI.
Wszystkie placówki kwestujące w ramach akcji zapraszamy również do udziału w konkursie:

­

Od dziś wszyscy uczestnicy akcji mogą rozpocząć przygotowania do konkursu, który będzie polegał na zaprezentowaniu minimum pięcioosobowej reprezentacji placówki w strojach przypominających żonkil - symbol akcji.
Koordynatorom akcji w placówkach oświatowych i ich pomysłowości pozostawiamy sposób zaprezentowania placówki w konkursowych strojach. Mile widziane będą skecze, piosenki, wiersze, mini przedstawienia, pokazy mody itp.
Dla  uczestników  akcji THD zorganizuje uroczyste zakończenie, które będzie miało miejsce na przełomie maja i czerwca br. W czasie tego spotkania zostaną zaprezentowane, ocenione i nagrodzone konkursowe pomysły uczestników. Dokładny termin zakończenia akcji zostanie podany w najbliższym czasie.


 
>> > POLA NADZIEI 2017 < <<

Od 23 marca do 28 maja br. trwa tegoroczna ogólnopolska akcja
POLA NADZIEI 2017

Wzorem lat ubiegłych THD również włącza się w przygotowanie oraz organizację działań w ramach tej akcji. Na czas przeprowadzanych kwest THD wypożycza wolontariuszom: koszulki, czapki, puszki oraz udostępnia foldery i plakaty. Każdy darczyńca na rzecz akcji powinien być obdarowany symbolem PÓL NADZIEI, czyli żywym lub sztucznym kwiatem żonkila. W czasie kwest można wykorzystać kwiaty otrzymane z pobranych wcześniej cebulek lub inne, których zapewnienie leży po stronie kwestujących.
Zgodnie z pismem Kurii Diecezjalnej w Tarnowie z dnia 15 marca 2017 (skan tutaj­) szczegóły przeprowadzenia kwest na terenach przykościelnych należy uzgadniać z Księżmi Proboszczami poszczególnych parafii. Informujemy również, że tegoroczna akcja została objęta honorowym patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża a wszyscy Organizatorzy i Uczestnicy akcji otrzymali "z serca pasterskie błogosławieństwo" (Link do tego pliku: skan tutaj­).
Na wszelkie pytania związane z akcją odpowiedzi udziela Pani Anna Kaczor - Koordynator akcji z ramienia THD - tel. 508 389 779.


 
 Informacje i wydarzenia
• POLA NADZIEI 2019 - startujemy :)
• Podsumowanie akcji Pola Nadziei 2017/2018
• Zakończenie akcji Pola Nadziei 2017
• Uwaga konkurs !!!
• >> > POLA NADZIEI 2017 < <<

ul. Krakowska 41 33-100 Tarnów     tel. 014 692-80-19 Poniedziałek-Piątek: 16-18    e-mail: hospicjum@hospicjum.net.pl